Ázerbajdžán

View listings

Realigro.cz je první celosvětový internetový realitní vyhledávač, na kterém si můžete prohlížet nabídky domů na prodej v Ázerbajdžán

Nemovitost na prodej v Ázerbájdžánu

Ázerbájdžán je bývalá sovětská republika, stát hraničící s Kaspickým mořem a Kavkazem, rozkládající se po Asii a Evropě. To hraničí s Kaspickým mořem na východ, Rusko na sever, Gruzie a Arménie na západ a Írán na jih. Hlavní město, Baku, je známé středověkým opevněním Starého města, kde sídlí palác Shirvanshahs, královské sídlo z 15. století a starověká věž Panny, která dominuje panorama města.

Pokud máte zájem o nemovitost na prodej v Ázerbájdžánu, je lepší přečíst si naši zprávu o trhu s nemovitostmi. Sektor stavebnictví, a to jak rezidenčních nemovitostí, kanceláří a hotelů, tak infrastruktury a nemovitostí na prodej v Ázerbájdžánu nabízí díky investičním cílům ázerbájdžánské vlády významné investiční příležitosti. Odvětví stavebnictví bylo pro ázerbájdžánskou ekonomiku hnacím motorem až do krize, ve skutečnosti se jednalo o demonstraci jejího zvyšujícího se procentního příspěvku k HDP země, a to z 8% v roce 2011 na 12,1% v roce 2015. V roce 2016 na druhé straně Na druhé straně je recese způsobena také zpomalením ve stavebnictví, které zůstává druhým sektorem ekonomiky. V dubnu letošního roku se ceny na realitním trhu Baku zvýšily oproti březnu o 2,49%.

Nárůst cen nemovitostí určených k prodeji v Ázerbájdžánu za poslední měsíc ovlivnil téměř všechny segmenty trhu. Ceny na primárním trhu s nemovitostmi vzrostly o 3,98%, ceny na sekundárním trhu vzrostly o 3,44%, ceny na trhu s pozemky vzrostly o 1,06% a ceny na trhu s nájemným za měsíc vzrostly o 0, 39%.

V dubnu 2018 se ceny na realitním trhu v Baku snížily ve srovnání se stejným obdobím loňského roku o 0,87%. Pokles je způsoben zejména snížením cen na trhu komerčních nemovitostí na prodej v Baku.

Trh s nemovitostmi vykazuje stabilizační tendenci a do konce roku se očekává růst na trhu o 6%.

Mapa, vývoj cen a statistiky

Souvisejících reklam

Cod. 37524

Prodat Bar/Restaurace/Noční klub, Ázerbajdžán, Aran, Göyçay, Göyçay

2,710,059.47CZK
Prodat
Bar/Restaurace/Noční klub

10000 m²
Dobrý den! Ready business je v prodeji. Z důvodu naléhavého prodeje je na prodej mnohem levnější než skutečné náklady. Jeden hektar pozemku, na které...
Cod. 2857

Prodat Vila, Ázerbajdžán, Baku, Baku, center

4,971,267.00CZK
Prodat
Vila

200 m²
Nemovitost k prodeji v Baku nedaleko centra.Dům s dobrou kvalitou.
UNAVAILABLE
Mapa, vývoj cen a statistiky
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB